Poznaj rozwiązanie MVISION Extended Detection and Response (XDR)

Home / Aktualności / Poznaj rozwiązanie MVISION Extended Detection and Response (XDR)

Rozwiązanie MVISION Extended Detection and Response (XDR) obejmuje telemetrię w chmurze i sieci, dzięki temu zostaje rozszerzone wykrywanie zagrożeń i reagowanie na zagrożenia poza punkty końcowe.


Firma McAfee udostępniając rozwiązanie MVISION XDR bezpośrednio poprawia skuteczność SOC.


Dzięki większej kontroli i pełniejszemu kontekstowi zagrożeń wykraczającemu poza punkty końcowe analitycy mogą oszczędzić czas i działać bardziej świadomie, ponieważ lepiej rozumieją zagrożenia – jeszcze zanim się pojawią lub zanim wystąpią szkody.

Co oferuje MVISION XDR?
  • Proaktywne i przydatne dane: Integracja z  MVISION Insights pomaga w proaktywnym priorytetyzowaniu zagrożeń, wdrażaniu środków zaradczych i zalecaniu właściwych działań, które należy podjąć.


  • Badania oparte na AI: Ułatwiają prowadzenie badań w zaawansowanych kampaniach wykrywania zagrożeń dzięki funkcji śledztwa opartego na sztucznej inteligencji, mapowaniu MITRE ATT&CK oraz śledzeniu w czasie rzeczywistym.


  • Chmura z internetową integracją zagrożeń SaaS: Zapewnia kontekst dla działań w sieci i bardziej kompleksowe informacje dotyczące ataku, w tym poprawę widoczności wszelkich dodatkowych wektorów dostępu lub dowodzenia kontrolą.


  • Priorytetyzacja telemetrii sieci: Oferuje lepsze zrozumienie zagrożeń w sieci dzięki automatycznej korelacji z wyselekcjonowanymi zagrożeniami w celu lepszego ustalenia priorytetów i określenia środków zaradczych, które należy podjąć.


  • Optymalizacja infrastruktury SOC: Umożliwia zmaksymalizowanie zwrotu z inwestycji w SOC przez integrację z istniejącą infrastrukturą SOC taką jak systemy zgłoszeń i narzędzia Secure Orchestration Automation Response (SOAR) w celu uzyskania skuteczniejszej automatyzacji i szybszego ograniczania skutków zagrożeń.
Obejrzyj także: JAK SKUTECZNIE WYKRYWAĆ I REAGOWAĆ NA ZAGROŻENIA NA PUNKTACH KOŃCOWYCH – 7 MOCNYCH STRON ROZWIĄZANIA NOWEJ GENERACJITutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat.
Powiązane posty

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.