KLASYFIKACJA DANYCH
Klasyfikacja danych umożliwia kontrolę bezpieczeństwa danych oraz określenie reguł i zasad, które mają być konsekwentnie i łatwo egzekwowane. Ponadto podnosi także wartość i skuteczność systemów bezpieczeństwa i zarządzania, poprzez dodanie nowych poziomów inteligencji, służących do zapobiegania utracie pozyskanych danych i ich archiwizacji. Wszystko to, powoduje większy zwrot z inwestycji w ochronę danych.
Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo w chmurze
Chmura to nie tylko elastyczne koszty i wysoka skalowalność. To również nowa płaszczyzna podatności i cyberzagrożeń. Oparta o parametry kontrola dostępu, gradacja przywilejów i polityki ochrony danych zredukują podatność na ataki i zakłócenia dostępności.
Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo danych
W dzisiejszych czasach trzeba myśleć o ochronie danych osobowych klientów i pracowników. Poza tym dodatkowym wyzwaniem bezpieczeństwa dla prawie każdej organizacji są dane ujawniane z powodu błędu pracownika, utracone laptopy i niewłaściwie umieszczone urządzenia USB. Jak prawidłowo zatem zapewnić bezpieczeństwo danych?
Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo poczty e-mail
Obecnie e-mail jest jedynym z najważniejszych narzędzi biznesowych używanych w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości i liczby użytkowników. Niestety jest także najpopularniejszą drogą rozprzestrzeniania się złośliwego oprogramowania, a także dobrym kanałem stosowanym przez cyberprzestępców.
Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych
Urządzenia mobilne to dla wielu pracowników główne urządzenia komunikacji i wymiany danych. Z tego powodu są one narażone zarówno na ataki jak i nadużycia. Dlatego warto zainwestować w rozwiązania typu Mobile Security, które pozwolą je ochronić.
Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo sieci
Dzisiaj każdy uzyskuje dostęp do sieci praktycznie zewsząd dzięki laptopom, tabletom i smartphone’om. Dlatego kontrola nad tym kto i na jakich warunkach ma dostęp do Twojej sieci jest kluczowa.
Dowiedz się więcej
Monitorowanie i zarządzanie bezpieczeństwem
Systemy do monitorowania i zarządzania bezpieczeństwem dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji pozwalają na szybkie wykrycie ataków oraz przedstawienie szczegółowej analizy zagrożenia. Oparte o uczenie maszynowe systemy są w stanie w czasie rzeczywistym identyfikować, śledzić i oceniać każde urządzenie z dostępem do sieci IP.
Dowiedz się więcej
Kontrola użytkowników uprzywilejowanych
Naruszenia bezpieczeństwa wynikające z nadużyć po stronie kont uprzywilejowanych mogą być katastrofalne dla Twoich danych. I nieważne czy jest to błąd administratora czy celowa działanie na szkodę przedsiębiorstwa.
Dowiedz się więcej
Wykrywanie i zarządzanie podatnościami
Zarządzanie podatnością na zagrożenia to praktyka bezpieczeństwa zaprojektowana specjalnie w celu proaktywnego ograniczania i zapobiegania wykorzystywaniu luk informatycznych istniejących w systemie. Proces obejmuje identyfikację, klasyfikację oraz usunięcie różnych luk w systemie. Stanowi integralną część bezpieczeństwa komputera i sieci wraz z zarządzaniem ryzykiem oraz innymi praktykami bezpieczeństwa.
Dowiedz się więcej