McAfee & Stinet – Together is Power

Home / Aktualności / McAfee & Stinet – Together is Power

McAfee to firma, której misją jest zapewnianie bezpieczeństwa cyfrowego od urządzeń, przez zasoby sieciowe, aż do chmury. Nasza współpraca z McAfee sięga końca lat 90, gdy przyjęliśmy wspólny cel zapewniania bezpieczeństwa największym polskim organizacjom. W ciągu ponad 20 lat współpracy zdobyliśmy kompetencje i doświadczenie. Wszystko zostało poparte zaufaniem klientów, najwyższym statusem partnerskim (platynowy partner) i wieloma nagrodami.


Jakie nagrody zdobyliśmy sprawdzisz tutaj.


Naszym klientem oferujemy kompleksowe rozwiązania cyberbezpieczeństwa McAfee, chroniące przed zagrożeniami w chmurze, lokalnie,  w środowiskach hybrydowych i na urządzeniach końcowych.


Praca z danymi to ciągły proces – chronimy go

Podejście McAfee to ochrona zasobów w trakcie ich przetwarzania w infrastrukturze IT – w dowolnym jej punkcie. Jako firma wychodząca z obszaru zabezpieczeń urządzeń końcowych, McAfee stopniowo rozbudowywał swoje portfolio o produkty bezpieczeństwa sieciowego i chmurowego. Po to, aby zapewnić ochronę całego procesu pracy z informacjami.


Rozwiązania McAfee są wspierane przez Global Threat Intelligence. Bazując na aktywności milionów czujników na całym świecie i rozległym zespole badawczym, McAfee Labs publikuje aktualne informacje o zagrożeniach. Robi to za pośrednictwem McAfee Global Threat Intelligence (GTI).


Ta zawsze dostępna, oparta na chmurze usługa analizy zagrożeń zapewnia dokładną ochronę przed znanymi i szybko pojawiającymi się zagrożeniami. Zapewniając przy tym określanie zagrożeń i kontekstowe wskaźniki reputacji.


Ciągłe wsparcie i jakość produktów pozwalają nam z czystym sumieniem polecać je naszym klientom.


Ewoluujemy wraz z zagrożeniami


Naszą 20-letnią współpracę rozpoczęliśmy od rozwiązań ochrony punktów końcowych, aby równolegle z McAfee poszerzyć ją o rozwiązania sieciowe i  chmurowe.


Oferujemy pełen wachlarz produktów, aby odpowiedzieć na kluczowe wyzwania bezpieczeństwa cyfrowego jakie widzimy obecnie:  • Bezpieczeństwo zasobów, połączeń i danych dostępowych podczas pracy zdalnej


  • Wprowadzenie wielokrotnej autentykacji typu Zero-Trust


  • Aktualizacja rozwiązań bezpieczeństwa urządzeń końcowych, do nowej generacji – XDR


Przeczytaj także: EDR I NDR – OCHRONA INFRASTRUKTURY IT PRZED OBECNYMI ZAGROŻENIAMI

Zobacz także: MCAFEE MVISION INSIGHTS


Wdrożone produkty integrujemy z McAfee ePolicy Orchestration lub McAfee MVISION , aby zapewnić klientom pojedynczy punkt kontroli. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam również z sukcesem dzielić się najlepszymi praktykami z branży.


Obejrzyj także:

Stinet & McAfee – Power is Together

Jako Stinet, Platynowy Partner McAfee, posiadamy niepowtarzalną, popartą wieloma sukcesami historię pracy z firmą McAfee.


Świadczą o tym m.in. wyróżnienia – Nasza historia – ale przede wszystkim zaufanie klientów i nasze kompetencje.


Oprócz dostarczania najwyższej klasy usług wdrożeniowych, chętnie dzielimy się wiedzą podczas konsultacji i szkoleń. Ponadto także podczas bezpłatnych webinarów na które zapraszamy!


Powiązane posty

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.