O firmie

Zagrożenie to chaos

Odpowiedź na chaos to nie tylko spokój i uporządkowanie. To również umiejętności potrzebne, by je zaprowadzić i utrzymać.

Chcąc zadbać o poprawne funkcjonowanie biznesu nie potrzebujesz korporacji znających się na wszystkim. Potrzebujesz najlepszych specjalistów w swoim fachu, którzy potrafią stawić czoło coraz nowszym wyzwaniom. Bezpieczeństwo to wyścig zbrojeń i nieustające przygotowania. Po swojej stronie musisz mieć kogoś, kto do dyspozycji ma odpowiednie narzędzia i potrafi ich użyć. I kogoś, kto potrafi pracować w cieniu. Bo bezpieczeństwo lubi ciszę.

Dlatego jesteśmy tutaj, aby dostarczyć dla Twoich indywidulanych potrzeb najlepsze rozwiązania oraz pomóc Ci w budowie zautomatyzowanych systemów bezpieczeństwa.

DLACZEGO STINET?

Naszą firmę stworzyła wspólna wizja sukcesu naszych klientów. Nacisk na efektywną współpracę i wymianę informacji był u nas priorytetem zanim zajęły się tym wszystkie pisma o efektywności biznesowej. Firmę tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu i utrzymywaniu systemów informatycznych zapewniających bezpieczeństwo IT. O wiedzy i doświadczeniu świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane firmie.

Posiadamy autoryzację na poziomie platinum u jednego z największych producentów z zakresu bezpieczeństwa IT. Mamy również zawarte umowy partnerskie z innymi, wiodącymi na rynku firmami dostarczającymi rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa IT.

Jesteśmy postrzegani jako partner godny zaufania. To dla nas powód do dumy i nieustannego rozwoju.

Nasze atuty

Zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem świadczących usługi na terenie całego kraju.
Ugruntowana pozycja na rynku potwierdzona licznymi wyróżnieniami i nagrodami branży security.
Wysokie kompetencje w zakresie projektowania, dostawy i implementacji proponowanych rozwiązań.
Rozbudowany pakiet usług wsparcia technicznego oraz dedykowanych szkoleń i warsztatów.
Znakomita znajomość procesów biznesowych w oparciu o wykwalifikowanych doradców.

Nasze Osiągnięcia

2022

STINET z najwyższy statusem partnerskim Trellix – Platinum Partner

W ramach fuzji na rynku bezpieczeństwa firmy McAfee Enterprise i FireEye połączyły siły i występują pod nową nazwą – Trellix. Nasza firma posiada status Platinum Partner, który potwierdza najwyższe kompetencje handlowe i techniczne naszych pracowników w realizacji projektów informatycznych z wykorzystaniem tych technologii.
2022

Certyfikacje Palo Alto Networsks

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań światowych liderów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, dlatego nieustająco podnosimy kompetencje w tym zakresie. Nasz inżynier zdobył wymagane uprawnienia.
2022

Certyfikacje Vmware

W ramach programu VMware Ignite Boost, który ma na celu rozwój wiedzy na temat rozwiązania VMware Carbon Black Security nasz zespół handlowy i techniczny otrzymał wymagane certyfikaty.
2021

Nagroda za kompetencje sprzedażowe

W ramach podsumowania 2021 roku firma McAfee przyznała naszej koleżance nagrodę za wysokiej klasy kompetencje sprzedażowe. Po raz kolejny doświadczenie, wiedza i zdolności personalne jednego z naszych pracowników pokazują, że warto z nami pracować.
2021

Nagroda za wysokie kompetencje techniczne

Rok 2021 przyniósł nam kolejną nagrodę od firmy McAfee. Firma doceniła jednego z naszych inżynierów za wysokie kompetencje techniczne, doskonalenie zawodowe oraz podejście do klienta polegające na szybkim reagowaniu na problemy, rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zagadnień w szybkim czasie.
2021

Wyróżnienia przyznane przez Instytut Europejskiego Biznesu

W ramach prowadzonych przez Instytut Europejskiego Biznesu konkursów nasza firma otrzymała 4 tytuły:
• Gepard Biznesu 2020 Województwa Mazowieckiego
• Brylant Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Mazowieckiego
• Efektywna Firma 2020 Województwa Mazowieckiego
• Mocna Firma 2020 Województwa Mazowieckiego
2021

Certyfikacje Proofpoint

Nasz zespół po raz kolejny uzyskał certyfikację firmy Proofpoint – niekwestionowanego lidera w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań do zabezpieczania poczty elektronicznej.
2021

Certyfikacje FireEye

Nasz zespół potwierdza po raz kolejny swoje kompetencje zdobywając certyfikacje handlowe i techniczne z zakresu rozwiązań FireEye i Mandiant.
2021

Certyfikacje Vectra Al

Nasz zespół uzyskał certyfikację firmy Vectra Al – producenta platformy Cogito (Network Detection and Response) wykorzystującej sztuczną inteligencję do automatyzacji wykrywania ataków i reagowania na nie.
2021

Certyfikacje Fortinet

Nasi inżynierowie zdobywają kolejne certyfikacje, tym razem jest to Fortinet Network Security Expert kategorii 4.
2020

M-HERO

Trzech naszych inżynierów otrzymało certyfikację McAfee M-HERO. Przyznane certyfikaty świadczą o wysokim poziomie wiedzy technicznej z obszarów EDR i DLP naszych inżynierów .
2020

Nagroda za wysokie kompetencje techniczne

Rok 2020 przyniósł nam kolejną nagrodę od firmy McAfee. Firma doceniła jednego z naszych inżynierów za wysokie kompetencje techniczne, doskonalenie zawodowe oraz podejście do klienta polegające na szybkim reagowaniu na problemy, rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zagadnień w szybkim czasie.
2020

Nagroda za kompetencje handlowe

Firma McAfee za 2020 rok przyznała jednemu z naszych kolegów nagrodę za wysokiej klasy kompetencje handlowe i umiejętności pracy z klientami. Po raz kolejny doświadczenie, wiedza i zdolności personalne jednego z naszych pracowników pokazują, że warto z nami pracować.
2019

Partner Roku 2019

Po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę od firmy McAfee w kategorii Kompetencje Techniczne – Inżynier Roku.
2019

Nowa siedziba STINET Sp. z o.o.

Zmieniliśmy siedzibę z ul. Motylkowej 59J na ul. Solec 18 U61 w Warszawie (Solec Residence w Warszawie).
2018

Best Security Partner

Podczas ABC Data Technology Trends 2018 dystrybutor nagrodził 14 partnerów, w tym m.in. nas. Otrzymaliśmy nagrodę Best Security Partner.
2018

Partner Roku 2018

Ponownie zostaliśmy docenieni przez naszych klientów i otrzymaliśmy nagrodę od firmy McAfee w kategorii Zaufanie Klienta, a także w kategorii Filary McAfee.
2018

Powstanie STINET Sp. z o.o.

Gotowi podjąć kolejne wyzwania postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o kolejne obszary. Rozbudowaliśmy także nasz zespół o wykwalifikowaną kadrę inżynierów specjalizujących się w rozwiązaniach z cyberbezpieczeństwa.
2016

Partner Roku 2016

Tym razem nagroda, jaką otrzymaliśmy od firmy Intel Security (McAfee) dotyczyła dwóch kategorii: Sprzedaż zintegrowanych rozwiązań oraz Kompetencje Techniczne – Inżynier Roku.
2015

Partner Roku 2015

Intel Security (McAfee) przyznał nam nagrodę w kategorii Kompetencje Techniczne – Inżynier Roku.
2013

Partner Roku 2013

Otrzymaliśmy od firmy McAfee nagrodę w kategorii Klient.
1999

Pierwsze wdrożenie

Dostarczyliśmy i wdrożyliśmy naszego pierwszego antywirusa „Dr Solomon”.
1996

Założenie firmy STINET Sebastian Dzierzęcki

Początkowo nasza działalność była skupiona wokół branży informatycznej. W pierwszej fazie skoncentrowaliśmy się na sprzedaży sprzętu komputerowego, aby w późniejszym etapie nasze usługi rozszerzyć o sprzedaż oprogramowania antywirusowego wraz ze wsparciem inżynierskim.

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Akceptuję Więcej informacji