50% przypadków naruszenia danych ma związek z zagrożeniami powstającymi wewnątrz organizacji

Home / Aktualności / 50% przypadków naruszenia danych ma związek z zagrożeniami powstającymi wewnątrz organizacji

W obecnych czasach aktualne miejsce pracy ma charakter globalny. Ponadto jest przejściowe i zawsze podłączone do sieci. Tradycyjne cyberbezpieczeństwo jest skupione na środowisku zewnętrznym, nowoczesne programy muszą uzupełniać tradycyjne rozwiązania bezpieczeństwa, w szczególności analizujące procesy wewnątrz organizacji.

Dlatego powstała platforma ObserveIT, która pomaga organizacjom w ochronie przed utratą danych, złośliwymi działaniami wpływającymi na reputację marki, w tym przed osobami wewnątrz organizacji, które mogą działać celowo lub nieumyślnie na szkodę firmy.

A zatem zabezpieczanie pracownika zdalnego, ochrona przed utratą danych, identyfikacja ryzyka użytkownika, przyspieszenie reakcji na incydenty to rozwiązania oferowane przez ObserveIT.

Nowoczesna architektura w postaci „lekkiego” agenta zainstalowanego na urządzeniu końcowym usprawnia programy, koncentrując się na zagrożeniach wewnętrznych.

Dzięki temu jako jej użytkownik możesz szybko zrozumieć aktywność użytkownika i ruch danych dla użytkowników szczególnie narażonych na ryzyko w celu rozpoznania elementów stanowiących potencjalne zagrożenie wewnętrzne i proaktywnego reagowanie na nie.

ObserveIT zapewnia szybkie osiągnięcie korzyści i udowodnioną możliwość usprawniania programów koncentrujących się na zagrożeniach wewnętrznych dzięki wykorzystaniu potężnych silników inteligencji kontekstowej oraz biblioteki składającej się z ponad 400 szablonów zagrożeń pochodzących od klientów i wiodących platform bezpieczeństwa cybernetycznego.Powiązane posty

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.