Ochrona firmy nie tylko w czasach COVID-19. Poznaj 6 sprawdzonych sposobów do zabezpieczenia i monitorowania środowiska IT

Home / Aktualności / Ochrona firmy nie tylko w czasach COVID-19. Poznaj 6 sprawdzonych sposobów do zabezpieczenia i monitorowania środowiska IT

Monitorowanie zagrożenia bez wykorzystania VPN-a, szybki i prosty sposób monitoringu aktywności użytkowników, sposób ochrony użytkowników i danych przez eliminacje Shadow IT. To tylko 3 z 6 sprawdzonych sposobów na ochronę firmy pracowników mobilnych, nie tylko w aktualnych czasach.


18 maja 2020 r. wspólnie z inżynierem z Ingram Mico przeprowadziliśmy praktyczne warsztaty podczas, których pokazaliśmy na realnych przykładach, jak to zrobić. Poniżej poznasz 6 sposobów do zabezpieczenia i monitorowania środowiska IT.  • Monitorowanie zagrożeń bez wykorzystania VPN-a – czyli jak zainstalować i wypuścić instalatory do użytkowników końcowych.
  • Prosty i szybki sposób monitoringu aktywności użytkowników firmowych.
  • Ochrona użytkowników i danych przez eliminację Shadow IT.
  • „Ja tylko kliknąłem” – konsekwencje i sposoby radzenia sobie z nieświadomymi działaniami użytkowników oraz analiza krok po kroku zainfekowanego hosta i jego izolacja.
  • Monitorowanie korzystania z Command Line dla sprawdzenia jakich informacji szukali napastnicy.
  • Łatwa integracja rozwiązań Cisco Threat Response.


Zapraszamy do obejrzenia.Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.