Cybereason ogólnym liderem w kompasie przywódczym KuppingerCole 2022 dla dostawców na rynku Endpoint Protection, Detection and Response (EPDR)

Home / Aktualności / Cybereason ogólnym liderem w kompasie przywódczym KuppingerCole 2022 dla dostawców na rynku Endpoint Protection, Detection and Response (EPDR)

KuppingerCole Analysts, wiodąca międzynarodowa firma analityczna z siedzibą w Europie, właśnie wybrała Cybereason ogólnym liderem w kompasie przywódczym KuppingerCole 2022 dla dostawców na rynku Endpoint Protection, Detection and Response (EPDR). Ranking „Ogólne przywództwo” zapewnia łączny widok ocen w kategoriach produktów, innowacji i przywództwa na rynku.

W raporcie zwrócono szczególną uwagę na wiodącą pozycję Cybereason w zakresie produktów i innowacji, co zapewnia firmie znaczny wzrost na rynku. Platforma Cybereason Defense uzyskała:

  1.  „silnie pozytywne” oceny w całym zakresie bezpieczeństwa, wdrażania, użyteczności i innowacyjności.
  2. Raport pozytywnie ocenił również funkcjonalność, interoperacyjność, ekosystem, siłę finansową i pozycję rynkową Cybereason:

Przywództwo produktowe: Cybereason Defense Platform zajęła jedno z najwyższych miejsc w tej kategorii.  Jesteśmy uznawani za lidera w tej dziedzinie dzięki „rozwiązaniom, które są zarówno kompleksowe, jak i zaawansowane pod względem możliwości ochronnych”, stwierdza raport.

Liderzy w tej kategorii dostarczają większość możliwości oczekiwanych od produktów w tym segmencie rynku.

Przywództwo w zakresie innowacji: KuppingerCole nazywa to podstawową funkcją we wszystkich segmentach rynku IT. Liderzy innowacji zapewniają kilka najbardziej innowacyjnych i przyszłych funkcji, które analitycy mają nadzieję zobaczyć w tym segmencie rynku.

Według raportu innowacyjność to podejście skoncentrowane na kliencie, które spełnia wymagania klientów i zapewnia najnowocześniejsze nowe funkcje kompatybilne z wcześniejszymi wersjami.

Wymieniając mocne strony Cybereason Defense Platform, analitycy KuppingerCole zauważyli:

  • Doskonała obsługa systemu operacyjnego dla agentów

  • Sandboxing na urządzeniu poprawia skuteczność wykrywania w trybie offline

  • Wykorzystuje zaawansowane modele wykrywania oparte na Deep Learning

  • Wysoce konfigurowalny i łatwy w użyciu interfejs dla analityków

  • Dochodzenia są przyspieszone dzięki zautomatyzowanemu gromadzeniu dowodów kryminalistycznych i informacji o zagrożeniach

  • Cybereason posiada audyt i certyfikat ISO 27001 i SOC 2 Typ 2

Uznanie w Kompasie Przywództwa KuppingerCole 2022 nastąpiło zaledwie sześć tygodni po tym, jak Cybereason opublikował najlepsze wyniki w historii MITRE ATT&CK Enterprise Evaluations. W ocenie wykorzystano technologię 30 uczestniczących dostawców i porównano ją z rzeczywistymi symulacjami dwóch znanych gangów specjalizujących się w atakach typu ransomware i wiper, Wizard Spider i Sandworm. Wyniki mówią same za siebie – Cybereason jest również liderem branży w badaniu MITER ATT&CK Enterprise Evaluation 2022

Powiązane posty

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.